Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi muhtevain bir tane değil çabucak çokça hekimin tasdikı gerekir ve mizaç kurulu raporuna lazım duyulur. Hamilelik süresince takip edeni yapılan bebeğin sakatlık evet da kalp ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kazıma (sağaltım yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kürtaj aksiyonlemi sırasında Umumi duyum yitimi evet da Yöresel duyum yitimi uygulanır. Eş Umumi anesteziye kızılınacak ise işlem öncesi 4 sayaç kadar oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kazıma konstrüksiyonlır. Tenha kişinin geçmişte yaptırmış başüstüneğu kürtajları var ise evet da normal mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel duyum yitimi konstrüksiyonlabilir. Yöresel duyum yitimi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel otlar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) maksat ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an kadar sürer. Yöresel duyum yitimi ile 15 an kadar, Umumi duyum yitimi ile 30 an kadar sonrasında kişi ev zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim aracılığıyla otlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında kişi Muayene yalnızçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare tarihi bakımından kanuni başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakadar bu işlem yalnızca karı mevlit uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve hasta beyninde bâtın kalmaktadır. Gebede vahim bir illet mevcut ise ve gebe kalma durumu kişi muhtevain risk oluşturuyor ise evet da gebelik süresince zararlı olan yalnızca kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı otlar var ise kişiye terapotik kazıma (sağaltım yalnızçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir