Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical kucakin üretilen henüz düz modelleri bile mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını hapsetmek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya kafalandı. Ayrıca unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açık ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler dernek raksında çiftlere eşlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birgani er dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile arz almaya kafaladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler bile olduğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu derece ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuygun huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri bir numara kıta olarak satmanın yanı sıra birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak derece derece liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla alakalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh sağlamak kucakin zirdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse bile yapı taşı kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir numara başına yahut bir partnerle her evetştan adam tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına için seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına için ihtiyaç, hayata renk katmak kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde zımni olduğu kucakin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten kâm düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre eksiltmek, anlayışlevselliği için bilgelik edinmeden satın eksiltmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek kucakin mehabetli çaba harcama etmelidirler. Başkaca; daha çok vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan alışdataş henüz kolayca ve aldırmaz olmaya kafaladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanan sorunların tartışılması, bapşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop muamelelerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, canına dinamiklık katmak, henüz uygun bir orgazm geçmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek kucakin sex shoplardan alışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan muamelei haram olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında mehabetli vürutmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir numara şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta berenarı güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona için eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en kolayca yolu. Başkaca seks sırasında flört etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken abeseksiltmek kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir engel teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz uygun seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir