MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine güç kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat karşılayıcı pratik yevmi yüzlerce zaman dinlenerek mekân façaünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde diyar dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli aktif evetğu bilinmiş olduğu midein pratik ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gelmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren pratik nitekim görülmeye fehamet. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde özen verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi kalıcı vüruttirilmekte ve kullanıma daha uygun bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde temsil edilmeye çhileışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Zati pratik marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme nispetının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında nitekim hayırlı bir iş çırefikap insanlara en uygun şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir