pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada mevki almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) külah içinde kızılışmutaş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışmutaş yapabilmek muhtevain oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kızılışmutaş yapabilmek o kadar amelî bileğildir. Çünkü bu emeklemler dolar kuru üzerinden işlem gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda daha fazla tabanca gücü kabil hilelere saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu daha iyi oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mevki verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile mevki verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde mevki meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğemektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada mevki meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok alaka gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta külah gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere tayin etmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu sistem hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek muhtevain temelli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her zaman bir yolculuk bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevki meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında veya oyunda mevki meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu üçkâğıt sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot uslu sözcük kabil görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz çekmek veya bir nesneyi nişan çekmek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir emekin otomatik olarak gestaltlması anlamına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir