ucbasaktarim.com: En Ucuz Tarım Makinaları

Üçesasak Ekincilik, ziraat makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına munis olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Munis cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma âlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel ziraat yapmaya esasladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve ziraat kolünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri üzere ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ziraat kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de anbean artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile devim bilimi ve canlü ölümlü kaynağına malik olan Üçesasak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış ayar sağlayan Üçesasak Ekincilik; ağır Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Devamlı tekâmül ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem emlak zarfında hem de emlak dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin munis ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan çokça semere ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mümbit bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mümbit özlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden dökmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da yalınlık bir hendek kazısına unutmak sinein münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Art yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden dökmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı üzere alanlara unutmak sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir bentlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değemektirilebilir ve birmebzul ataşmanla da genletilebilir. Ana dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik portörlara göre nispeten düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği bugün hayvanın benzinü ve etinden verim tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm gıdaları hareketsiz seferde alabilir ve elan uz beslenebilir. Yem karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek elan uz beslenmesine böylelikle elan çokça verim almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yem Katışık Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı kibar ve mümbit bir zirai üretim sinein yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı sinein önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uz durumlara gelmesi sinein zirai ihracat noktasında Üçesasak Ekincilik olarak tüm çtuzakışanlarımızın katkısıyla birlikte
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve kaynak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir